Nowa kampania COS zachwyca ponadczasowością!

Nowa kampania COS zachwyca ponadczasowością!

Najnowszą kampanię COS można uznać za jedną z najlepszych w tym sezonie. Wszystko przemyślane, ze smakiem, a do tego kolekcja, która zawsze będzie na czasie – sprawdź sam!

Najnowsza kampania COS na sezon wiosna–lato 2022 charakteryzuje się przede wszystkim modą, która przetrwa zmieniające się trendy. Z kolekcji tej biją klasa i spokój tak odmienne od tempa życia w Los Angeles. Najnowsze modele odzieży wypuszczone przez tę markę wyróżniają się uniwersalizmem, można je z powodzeniem nosić na wszystkie okazje o dowolnej porze roku. 

Co znajdziemy w ofercie COS? Przede wszystkim proste kroje w pięknych barwach – ciemnej zieleni, błękicie czy beżach. Nie zabraknie też zestawów w odcieniu intensywnej pomarańczy. Podstawą jest oczywiście biały T-shirt, który można nosić na różne sposoby w różnych stylizacjach.

Najnowsza kolekcja COS to bez wątpienia ukłon w stronę osób, które chcą wyglądać modnie, ale nie lubią wymieniać swojej garderoby co sezon!

Zdj. główne: Marcus Loke/unsplash.com

Justyna Fiedoruk
Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Powiązane posty

Napisz komentarz

Ohmadame