Redakcja

Modowy drogowskaz dla wyjątkowych kobiet!

Amerykańska poetka Maya Angelou stwierdziła kiedyś: “Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli.”

W pełni zgadzamy się z jej słowami, dlatego na Ohmadame.pl zamieszczamy porady, dzięki którym będziecie wiedzieć nie tylko, co jest modne i na czasie, ale także jak dostosować wiodące trendy do waszej osobowości. Jesteśmy przekonane, że dobre samopoczucie płynące z wnętrza, powinno znaleźć właściwą oprawę!

Kobiece atuty – podkreśl je razem z nami!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Baron foto 3

Elżbieta Baron

Dziennikarka z pasji i wykształcenia. Od 8 lat pisze o modzie, urodzie i stylu życia. Pasjonują ją nie tylko trendy i stylizacje, ale też historia mody i ikony stylu. Uwielbia podróże i zdrowy tryb życia.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz posty Eli

admin-ajax (4)

Anna Sacharewicz

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

Zobacz posty Anny

admin-ajax (2)

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

Zobacz posty Joanny

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Przygodę z copywritingiem rozpoczęłam w 2017 roku, specjalizując się w tworzeniu treści na temat tajników mody i urody. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę dostarczającą content dla sklepów internetowych.

Zobacz posty Wiktorii

Ohmadame