Redakcja

Modowy drogowskaz dla wyjątkowych kobiet!

Amerykańska poetka Maya Angelou stwierdziła kiedyś: “Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli.”

W pełni zgadzamy się z jej słowami, dlatego na Ohmadame.pl zamieszczamy porady, dzięki którym będziecie wiedzieć nie tylko, co jest modne i na czasie, ale także jak dostosować wiodące trendy do waszej osobowości. Jesteśmy przekonane, że dobre samopoczucie płynące z wnętrza, powinno znaleźć właściwą oprawę!

Kobiece atuty – podkreśl je razem z nami!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Joanna Cichońska

Joanna Cichońska

Dziennikarka na co dzień zajmująca się social mediami. Uwielbia czytać autobiografie i oglądać dobre filmy o światowych ikonach. Jej pasją jest moda i wizaż, a najszczęśliwsza jest w podróży.

Zobacz posty Joanny

Anna-Dobrut (1)

Anna Dobrut

Copywriterka z zamiłowaniem do marek premium oraz mody. Prowadzi własną firmę Hero Writer, zajmującą się tworzeniem treści dla blogów i sklepów internetowych. Pisała dla takich marek, jak NIFE, Triumph, czy Gaia. Ceni wysoką jakość ubrań i od razu pozna, które ubranie pochodzi od znanej firmy. Lubi niekonwencjonalne stylizacje i wyrazistą biżuterię. Uważa, że moda to rodzaj sztuki, którą można nosić gdziekolwiek chcemy.

Zobacz posty Anny

admin-ajax (4)

Anna Sacharewicz

Copywriterka specjalizująca się w tekstach o modzie i dbaniu o urodę. Zwolenniczka minimalizmu i ponadczasowych rozwiązań w swoich stylizacjach. Uwielbia śledzić trendy makijażowe oraz pielęgnacyjne. Prywatnie uwielbia spędzać czas przeszukująć vintage shopy oraz jeżdżąc na rowerze.

Zobacz posty Anny

Klaudia Tomaszewska

Klaudia Tomaszewska

Lekkie pióro i miłość do pisania kształtowała na studiach dziennikarskich. Swoje doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w liceum. Ceni dobrze wykonany makijaż. Uwielbia delikatność i elegancję Francuzek. Fanka perfumiarni i indywidualnie dobranych zapachów.

Zobacz posty Klaudii

0001

Wiktoria Florek

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco w dynamicznie zmieniających się trendach. Copywritingiem zajmuje się od 2017 roku, specjalizując się w zakresie tworzenia treści z zakresu mody, urody i aranżacji wnętrz. Prowadzi również firmę OpiszSię, która produkuje treści na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz posty Wiktorii

JustynaFiedoruk (1)

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim, co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz posty Justyny

Malwina Póda (2)

Malwina Póda

Copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia pisać o naturalnej pielęgnacji i zawsze chętnie wspiera polskie marki. Ceni minimalistyczny styl ubierania się i inspirują ją dojrzałe kobiety z klasą.

Zobacz posty Malwiny

Monika Zysk

Monika Zysk

Specjalistka ds. mediów społecznościowych i copywriterka, która szlifowała technikę pisania podczas studiów polonistycznych. Uwielbia nowinki ze świata mody i literatury, a ponad wszystko ceni sobie dobry klasyczny styl. Inspiracje czerpie, poznając życiorysy znanych kobiet, które osiągnęły sukces.

Zobacz posty Moniki

Ohmadame