Polecamy

Co podarować na komunię?

Co podarować na komunię?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Pierwsza Komunia Święta to dzień, który dziecko zapamięta do końca życia. Oczywiście, jest to także uroczystość, po której spodziewamy się przyjęcia, a co za tym idzie – poszukujemy idealnego prezentu. Sprawdź, co wręczyć na komunię!

Prezent uniwersalny

Z komunijnymi prezentami jako pierwsze kojarzą się różańce, medaliki i inne dewocjonalia, które nawiązują do katolickiego charakteru uroczystości i bezpośrednio wiążą się z drogą, którą rozpoczyna dziecko. Srebrny medalik, Pismo Święte z grawerem albo obrazek komunijny są klasyczne i ponadczasowe. Taki drobiazg doskonale uzupełni prezent i nada mu tradycyjny charakter. Wiele propozycji związanych z tematycznym prezentem na komunię znajdziesz na stronie: https://quovadis.sklep.pl/.

Prezent dla chłopca

Były czasy, kiedy na komunię kupowało się rower, rolki albo zegarek, ale obecnie takie prezenty nie cieszą się już dużą popularnością. Należy jednak pamiętać, że podarunek powinien być dopasowany do charakteru i zainteresowań dziecka. Jeśli chłopiec jest aktywny i lubi sport, dobrze może sprawdzić się elektryczna hulajnoga albo kamerka sportowa. Z kolei, jeśli interesuje go muzyka i jest małym artystą – warto rozważyć zakup instrumentu. A może lubi zagadki i interesuje się nauką? Taki chłopiec na pewno ucieszy się widząc mikroskop ręczny, zestaw małego chemika czy klocki plastikowe. Jeśli natomiast lubi czytać – radość może sprawić mu czytnik i zestaw e-booków.

Prezent dla dziewczynki

Dla dziewczynki eleganckim prezentem może być biżuteria – bransoletka lub kolczyki, jeśli rodzice zdecydowali się na przebicie jej uszu. Może jednak to nie moda najbardziej ją interesuje i masz w rodzinie małą sportsmenkę? Jeśli lubi jakiś sport, związany z nim prezent na pewno będzie źródłem szczęścia – to może być piłka do siatkówki, zestaw rakiet tenisowych albo trampolina. Jeżeli z kolei jest ciekawa świata, dobrze sprawdzi się ufundowanie wycieczki lub ciekawego przeżycia, na przykład spływu kajakowego. A może to artystka z zacięciem do rysowania? W takim przypadku odpowiednim prezentem może być porządny zestaw kredek albo tablet graficzny.

Zdj. główne: David Eucaristía/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy powinnam powiększyć piersi? Czyli podejmowanie decyzji
/
Czy powinnam powiększyć piersi? Czyli podejmowanie decyzji
Decyzja o zmianie własnego ciała poprzez zabiegi kosmetyczne lub chirurgiczne często wywołuje wiele pytań i wątpliwości. Jedną z częściej rozważanych modyfikacji przez kobiety jest powiększenie piersi. Procedura ta, choć popularna, wymaga gruntownego zrozumienia wszystkich aspektów – od motywacji, przez konsultację z lekarzem, aż po oczekiwania i możliwe konsekwencje.
Modelki z różnych pokoleń w kampanii Nudyess
/
Modelki z różnych pokoleń w kampanii Nudyess
Szukasz modowych inspiracji? Sprawdź, jak schematy łamie polska marka modowa Nudyess, która pokazuje, że stylowe ubrania są dla kobiet w każdym wieku.
Dezynfekcja – na czym polega i gdzie jest potrzebna?
/
Dezynfekcja – na czym polega i gdzie jest potrzebna?
Dowiedz się, jak skutecznie dezynfekować przestrzeń wokół siebie oraz kiedy jest to konieczne!