Biżuteria z recyclingu i przy wykorzystaniu technologii 3D? Tak! I to od polskiej marki!

Biżuteria z recyclingu i przy wykorzystaniu technologii 3D? Tak! I to od polskiej marki!
https://www.pexels.com/Jess Bailey Designs

Wykorzystali nowoczesne zdobycze technologii, miłość do natury i pasję do tworzenia pięknych i unikalnych przedmiotów. Tak powstała nowa polska marka biżuterii, znana pod nazwą Gabriela Romańska – dziś jej wyroby podbijają rynek!

Markę powołało do życia troje przyjaciół, spośród każdy miał unikalny wkład w powstanie brandu. Gabriela Romańska, malarka i projektantka, zadbała o kwestie wizualne. Maria Samsonowska-Tokaj, jako inżynierka leśnictwa, czuwała, aby biżuteria była tworzona w zgodzie ze środowiskiem. Natomiast Wojciech Tokaj, inżynier robotyki, odpowiadał za kwestie technologiczne.

Dzięki połączeniu sił, różnych talentów i pasji powstała wyjątkowa i zachwycająca biżuteria, która w 90% pochodzi z recyclingu butelek PET! Co więcej, marka produkuje swoje wyroby za sprawą technologii 3D, dzięki czemu potrzebuje znacznie mniej energii elektrycznej do ich wytworzenia. Ponadto nie przyczynia się do zwiększenia emisji dwutlenku węgla oraz nie zużywa wody. Ekologiczna produkcja to jednak nie wszystko – Gabriela Romańska dodatkowo pakuje swoje wyroby w papierowe pudełeczka. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że na każdym etapie procesu produkcyjnego koncepcja marki jest w 100 % spójna z filozofią właścicieli.

Zdjęcie główne: Jess Bailey Designs/ pexels.com

Joanna Kowalczyk
Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

Powiązane posty

Napisz komentarz

Ohmadame