Polecamy

Najlepsze medical spa w Polsce

Najlepsze medical spa w Polsce
/
/
Zdrowie
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Odwiedziny w medical spa to przepis na relaks i zdrowie w jednym. Postaw na rehabilitację i wypoczynek sprawdź najlepsze medical spa w Polsce i wybierz miejsce idealne dla Ciebie.

Medical spa – idealne połączenie relaksu i zdrowia

Termin spa kojarzy się nam wszystkim z totalnym relaksem. Czym jednak jest medical spa? To miejsce, w którym możemy zadbać o swoje zdrowie i się zrelaksować. Wyjazd do medical spa to świetna opcja dla wszystkich osób, które pragną zadbać o zdrowie, ale jednocześnie zażyć odrobinę relaksu. Połączenie zdrowia i urody – brzmi kusząco, prawda? Miejsca takie jak medical spa to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą czegoś znacznie więcej, niż tylko standardowego miejsca do wypoczynku. Dziś bez trudu można zadbać o siebie kompleksowo. I warto to zrobić. 

Elementy terapii medical spa

W XXI w. na zdrowie patrzymy całościowo – zarówno na komfort psychiczny, jak i fizyczny. Wyjazdy do spa są popularne już od dłuższego czasu. Jeżeli chcesz odzyskać siły witalne, to spa zdecydowanie jest miejscem dla Ciebie. Medical spa to pójście jeszcze o krok dalej. To obiekty wyposażone w wysokiej jakości sprzęt leczniczy oraz rehabilitacyjny. Sprawdź najlepsze medical spa w Polsce. 

Sopotorium Medical Resort

Chcesz zażyć relaksu nad morzem? Wybierz Sopotorium Medical Resort umiejscowione w Sopocie. Ten obiekt proponuje komfortowy pobyt i poprawę jakości życia! Goście odwiedzający Sopotorium mogą liczyć oczywiście na nowoczesne technologie medyczne, aktywność oraz zdrową dietę. To, co wyróżnia to miejsce wśród innych medical spa, to unikatowa solanka chlorkowo-sodowa, jodkowa i bromkowa. Miejsce dysponuje również kriokomorą – prozdrowotne działanie leczenia zimnem jest doskonale znane. Jeżeli interesują Cię terapie falą uderzeniową, je również znajdziesz w sopockim medical spa. 

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness to idealne miejsce dla każdego, kto czuje, że jego stawy potrzebują regeneracji lub ma problemy z cholesterolem. W obiekcie stosowane są terapie z wykorzystaniem naturalnych źródeł siarczkowych. Pacjenci znajdą tam szeroki katalog usług medycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Balneoterapia czy kinezyterapia to jedna z opcji, którymi warto się zainteresować. Woda siarczkowa to ogromne bogactwo tego miejsca, wykorzystywane zarówno leczniczo m.in. w leczeniu chorób stawów, jak i w zabiegach pielęgnacyjnych. W tym medical spa kompleksowo zadbasz o urodę!

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

Chciałabyś skorzystać z zabiegów anti-aging i kosmetycznych? Świetnie, w takim razie koniecznie sprawdź ofertę tego miejsca. Hotel & Medi-Spa Biały Kamień to gwarancja opieki specjalistów najwyższej klasy, ale także ciszy, spokoju i relaksu. W tym miejscu poznasz prozdrowotne właściwości wód radoczynnych, a także borowiny. Hydroterapia oraz fizjoterapia na świetnym poziomie to znak rozpoznawczy tego medical spa! Zespół ekspertów kieruje się tam hasłem “powrotu do natury” i doskonale to widać. W Białym Kamieniu możesz skorzystać m.in. z terapii manualnej Kaltenborna i Evjentha. Wygląda na to, że wizyta w tym ośrodku to także sposób na poznanie sekretu wiecznej młodości! Właśnie tam powstał jedyny w Polsce Instytut Anti Aging Wellu. 

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

To miejsce kameralne i luksusowe. Odyssey ClubHotel Wellness & SPA umiejscowiony w Dąbrowie obok Kielc przygotował dla swoich gości specjalną ofertę, która wychodzi naprzeciw aktualnemu zapotrzebowaniu na usługi zdrowotne. Chodzi o rehabilitację oddechową po zakażeniu koronawirusem. Oprócz relaksu i zabiegów pielęgnacyjnych to miejsce oferuje również leczenie osób ze schorzeniami narządów ruchu i poprawę ich sprawności. Poza tym możesz zażyć tam m.in. hydromasażu czy termoterapii w saunie fińskiej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nauka języka w późnym wieku? Chcieć to móc!
/
Nauka języka w późnym wieku? Chcieć to móc!
Jesteś osobą starszą i chcesz nauczyć się języka obcego? Wszystko jest możliwe. Chcieć to móc.
Największe klasyki teatru – przedstawienie które musisz zobaczyć
/
Największe klasyki teatru – przedstawienie które musisz zobaczyć
Klasykiem teatru nazywamy dzieła, które są uważane za najlepsze, najbardziej wartościowe i najbardziej reprezentatywne dla danego okresu w historii teatru. To są sztuki, które zostały uznane przez krytyków, historyków i publiczność jako arcydzieła, które przetrwały próbę czasu i wciąż są ważne i aktualne dzisiaj oraz dalej pokazuje je teatr Wrocław na swojej mapie ma kilka teatrów, do których możesz się udać w celu obejrzenia klasyków teatru.
Anti-aging już się nie liczy. Teraz stawiamy na smart againg!
/
Anti-aging już się nie liczy. Teraz stawiamy na smart againg!
Zastanawiasz się, na czym polega smart againg? Koniecznie poznaj tę filozofię życia!