Polecamy

Siwa Andie MacDowell walczy z ageizmem podczas Festiwalu w Cannes

Siwa Andie MacDowell walczy z ageizmem podczas Festiwalu w Cannes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina, 74. Festiwal Filmowy w Cannes. Jedną ze stałych bywalczyni tego przedsięwzięcia jest amerykańska aktorka Andie MacDowell.

Nie lada poruszenie wzbudziła 63-letnia aktorka, która na czerwonym dywanie dumnie pozowała z burzą siwych loków. To nie jedyna aktorka, która zrezygnowała z farby w tym sezonie. Helen Mirren wglądała przepięknie w białym koku, a także z fryzury Jodie Foster prześwitywały siwe kosmyki.

Andie MacDowell zachywca w Cannes

Andie MacDowell, wieloletnia ambasadorka L’Oreal Paris, każdego dnia festiwalu zachwycała w siwych włosach. MacDowell w pełni zaakceptowała swój naturalny wygląd. Gwiazda przyznała: „Jestem zadowolona z tego, jak teraz wyglądam”. Od aktorki i jej pięknego uśmiechu nie można było oderwać wzroku na czerwonym dywanie, jednak zasługą nie są jej piękne siwe włosy, ale bijąca od aktorki pewność siebie, która na te siwe włosy pozwoliła. Dzięki akceptacji siebie aktorka może czuć się z nimi dobrze. 

Jestem zadowolona z tego, jak teraz wyglądam

Andie MacDowell

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tania i wygodna bielizna? To możliwe!
/
Tania i wygodna bielizna? To możliwe!
Wydaje się, że sezon wyprzedaży już za nami i na kolejne większe promocje trzeba będzie poczekać aż do zimy. Tymczasem niektóre sklepy wciąż organizują różnego rodzaju akcje promocyjne, dzięki którym można sporo zaoszczędzić.
Jaka powinna być bielizna ciążowa?
/
Jaka powinna być bielizna ciążowa?
Wybór bielizny ciążowej może nastręczać przyszłym matkom sporo trudności. Nie ma się temu co dziwić, bo przedstawicielkom płci pięknej spodziewającym się dziecka zależy nie tylko na komforcie, ale i na atrakcyjnym wyglądzie.
Olej kokosowy na zmarszczki – czy to działa?
/
Olej kokosowy na zmarszczki – czy to działa?
Szukasz skutecznego sposobu na zahamowanie starzenia się skóry? Co powiesz na olej kokosowy na zmarszczki? Sprawdź, czy to działa!