Siwa Andie MacDowell walczy z ageizmem podczas Festiwalu w Cannes

Siwa Andie MacDowell walczy z ageizmem podczas Festiwalu w Cannes
CANNES, FRANCE - JULY 07: Andie Macdowell attends the "Tout S'est Bien Passe (Everything Went Fine)" screening during the 74th annual Cannes Film Festival on July 07, 2021 in Cannes, France. (Photo by Kate Green/Getty Images)

Trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina, 74. Festiwal Filmowy w Cannes. Jedną ze stałych bywalczyni tego przedsięwzięcia jest amerykańska aktorka Andie MacDowell.

Nie lada poruszenie wzbudziła 63-letnia aktorka, która na czerwonym dywanie dumnie pozowała z burzą siwych loków. To nie jedyna aktorka, która zrezygnowała z farby w tym sezonie. Helen Mirren wglądała przepięknie w białym koku, a także z fryzury Jodie Foster prześwitywały siwe kosmyki.

Andie MacDowell zachywca w Cannes

Andie MacDowell, wieloletnia ambasadorka L’Oreal Paris, każdego dnia festiwalu zachwycała w siwych włosach. MacDowell w pełni zaakceptowała swój naturalny wygląd. Gwiazda przyznała: „Jestem zadowolona z tego, jak teraz wyglądam”. Od aktorki i jej pięknego uśmiechu nie można było oderwać wzroku na czerwonym dywanie, jednak zasługą nie są jej piękne siwe włosy, ale bijąca od aktorki pewność siebie, która na te siwe włosy pozwoliła. Dzięki akceptacji siebie aktorka może czuć się z nimi dobrze. 

Jestem zadowolona z tego, jak teraz wyglądam

Andie MacDowell
Joanna Cichońska
Dziennikarka na co dzień zajmująca się social mediami. Uwielbia czytać autobiografie i oglądać dobre filmy o światowych ikonach. Jej pasją jest moda i wizaż, a najszczęśliwsza jest w podróży.

Powiązane posty

Napisz komentarz

Ohmadame