Polecamy

Depilacja laserowa – idealnie gładka skóra niezależnie od pory dnia i nocy!

Depilacja laserowa – idealnie gładka skóra niezależnie od pory dnia i nocy!
/
/
Uroda
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jedyną metodą, która zapewnia 100% swobodę i wygodę własnego ciała pod względem owłosienia jest depilacja laserowa. Po prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów depilacyjnych każda osoba może odetchnąć z ulgą i przestać planować kolejne sesje golenia swojej skóry tradycyjnymi metodami. Po depilacji laserowej już nigdy nie trzeba będzie golić swojej skóry, gdyż włosy nie będą odrastać!

Depilacja laserowa – działanie, efektywność i zalety

Działanie zabiegu depilacji laserowej nie jest bardzo skomplikowane. Jednak aby dobrze zrozumieć zabieg depilacji laserowej i działanie lasera warto poznać jego główną tajemnicę. Jest nią produkowane światła o ściśle określonych parametrach dopasowanych do każdego klienta. Światło produkowane przez laser posiada inne cechy niż światło słoneczne. Przede wszystkim różni się od niego długością wiązki światła i mocą, którą ze sobą niesie. Laser i jego światła trafiają na skórę klienta, na której dochodzi do rozgrzania komórek barwnikowych do wysokich temperatur. Rozgrzanie powoduje energia świetlna przekształcana w energię cieplną zgodnie z prawami fizyki i procesem termogenezy. 

Samo ogrzanie nie prowadzi do pozbawienia owłosienia – a jednak depilacja działa. Dzieje się to poprzez uszkodzenie cebulek włosowych poprzez wcześniej wspomnianą, wysoką temperaturę sięgającą nawet 70 stopni Celsjusza. Cebulka włosowa doznaje wewnętrznych uszkodzeń i nie jest w stanie dalej produkować kolejnych włosów – a więc skóra jest miękka i gładka. Gdy cebulka zostanie uszkodzona w odpowiednim momencie nie będzie mogła się zregenerować co prowadzi do pełnej efektywności depilacji laserowej. 

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów

Po wyjaśnieniu tajników zabiegu można już swobodnie przystąpić do zakupu pakietu depilacji laserowej. Warszawa Mokotów jest bardzo dobrym miejscem na mapie Polski, w którym warto wykupić określony pakiet. Znajdują się tam salony, których personel jak nikt inny potrafi zająć się swoją klientelą. Sprawdź więcej na https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/.

Fot.: Tamara Bellis/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie zabiegi warto sobie zafundować po 50. roku życia?
/
Jakie zabiegi warto sobie zafundować po 50. roku życia?
Dojrzała cera jest dość wymagająca. Warto postawić na ujędrnianie skóry i spłycenie zmarszczek. Sprawdźmy, jakie zabiegi warto sobie zafundować po 50. roku życia, by wyglądać młodziej!
Elegancki płaszcz – must-have w Twojej szafie!
/
Elegancki płaszcz – must-have w Twojej szafie!
Dlaczego powinnaś mieć chociaż jeden elegancki płaszcz? Dowiedz się, przy jakich okazjach może Ci się przydać taki element garderoby, sprawdź, jak wybrać najlepszy produkt i zainspiruj się stylizacjami pełnymi klasy.
Jak dobrać obrus lub serwetę do stołu i jakie modele są modne w 2023 roku?
/
Jak dobrać obrus lub serwetę do stołu i jakie modele są modne w 2023 roku?
Dobór odpowiedniego obrusa lub serwety do stołu może wydawać się prostym zadaniem, ale wiele osób ma problem z dopasowaniem koloru i wzoru do reszty wystroju wnętrza oraz do okazji, na której będzie serwowany posiłek.