Polecamy

Karnawałowy manicure – poznaj tegoroczne trendy!

Karnawałowy manicure – poznaj tegoroczne trendy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia uniemożliwia nam branie udziału w imprezach i oddania się karnawałowemu szaleństwu. Która z nas nie tęskni za spotkaniami w gronie przyjaciół, tańcami czy chodzeniem do ulubionych knajp? Aby jednak nieco umilić ten trudny czas przygotowałyśmy dla was coś wyjątkowego! Karnawałowe paznokcie, które choć na trochę pozwolą wam poczuć ten klimat!

Choć koronawirus skutecznie pokrzyżował plany na tegoroczny karnawał, nie warto rezygnować ze stylizacji i po prostu zrobić coś dla siebie. Dzięki temu poczujesz się pięknie, a i w pracy będziesz mogła się pokazać, że mimo braku imprez ty dobrze wiesz co w trendach piszczy!

Głęboka i metaliczna zieleń, fiolet, czerwień, bordo, czerń i granat

To właśnie te kolory cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Ważne, aby była to barwa pełna głębi, charakteru, a także wykończona metaliczną poświatą.

Galaktyczne paznokcie

Podobnie jak poprzednie, tak i te cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Głębia oraz trójwymiarowość jaką można za ich sprawą uzyskać wręcz hipnotyzuje i zachwyca jednocześnie!

Matowe paznokcie

Eleganckie i niezwykle czarujące matowe paznokcie na pewno przypadną do gustu minimalistkom. Co więcej, ten trend pozwoli wyróżnić ci się tłumu bowiem to wciąż rzadko spotykane rozwiązanie. Jeżeli chcesz dodać odrobiny karnawałowego szaleństwa pomaluj dwa paznokcie na metaliczny.

Brokat, cekiny i zdobienia

Błysk zdecydowanie skradł ten sezon, bowiem wszystkie świetliste paznokcie są najchętniej wykonywane u manikiurzystek. Nic dziwnego, w końcu dodają odrobiny szaleństwa biurowym stylizacjom. Jednak w przypadku tych ostatnich warto postawić na wersje nieco stonowanym wydaniu np. ombre.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy konieczna może być terapia?
/
Kiedy konieczna może być terapia?
Rozważasz zapisanie się na terapię? Przeczytaj, w jakich sytuacjach szczególnie warto skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej.
Dlaczego chodzenie do psychologa to nie wstyd?
/
Dlaczego chodzenie do psychologa to nie wstyd?
Chodzenie do psychologa często wiąże się z wieloma niepotrzebnymi skojarzeniami i uprzedzeniami społecznymi.
Jak stworzyć prawdziwą przyjaźń z własnym dzieckiem?
/
Jak stworzyć prawdziwą przyjaźń z własnym dzieckiem?
Zależy Ci na dobrych relacjach ze swoim dzieckiem opartych na przyjaźni i zaufaniu? Podpowiadamy, na czym się skupić, by w przyszłości potomek dostrzegał w nas przyjaciela, a nie wroga.