Polecamy

Karnawałowy manicure – poznaj tegoroczne trendy!

Karnawałowy manicure – poznaj tegoroczne trendy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia uniemożliwia nam branie udziału w imprezach i oddania się karnawałowemu szaleństwu. Która z nas nie tęskni za spotkaniami w gronie przyjaciół, tańcami czy chodzeniem do ulubionych knajp? Aby jednak nieco umilić ten trudny czas przygotowałyśmy dla was coś wyjątkowego! Karnawałowe paznokcie, które choć na trochę pozwolą wam poczuć ten klimat!

Choć koronawirus skutecznie pokrzyżował plany na tegoroczny karnawał, nie warto rezygnować ze stylizacji i po prostu zrobić coś dla siebie. Dzięki temu poczujesz się pięknie, a i w pracy będziesz mogła się pokazać, że mimo braku imprez ty dobrze wiesz co w trendach piszczy!

Głęboka i metaliczna zieleń, fiolet, czerwień, bordo, czerń i granat

To właśnie te kolory cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Ważne, aby była to barwa pełna głębi, charakteru, a także wykończona metaliczną poświatą.

Galaktyczne paznokcie

Podobnie jak poprzednie, tak i te cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Głębia oraz trójwymiarowość jaką można za ich sprawą uzyskać wręcz hipnotyzuje i zachwyca jednocześnie!

Matowe paznokcie

Eleganckie i niezwykle czarujące matowe paznokcie na pewno przypadną do gustu minimalistkom. Co więcej, ten trend pozwoli wyróżnić ci się tłumu bowiem to wciąż rzadko spotykane rozwiązanie. Jeżeli chcesz dodać odrobiny karnawałowego szaleństwa pomaluj dwa paznokcie na metaliczny.

Brokat, cekiny i zdobienia

Błysk zdecydowanie skradł ten sezon, bowiem wszystkie świetliste paznokcie są najchętniej wykonywane u manikiurzystek. Nic dziwnego, w końcu dodają odrobiny szaleństwa biurowym stylizacjom. Jednak w przypadku tych ostatnich warto postawić na wersje nieco stonowanym wydaniu np. ombre.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Trendy na Rynku Suplementów Diety: Innowacje i Przyszłe Kierunki
/
Trendy na Rynku Suplementów Diety: Innowacje i Przyszłe Kierunki
Rynek suplementów diety stanowi fascynujący przekrój pomiędzy innowacyjnością a tradycją, dynamicznie ewoluując w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby konsumentów oraz postęp naukowy.
Złota biżuteria – z jakimi stylizacjami prezentuje się najlepiej?
/
Złota biżuteria – z jakimi stylizacjami prezentuje się najlepiej?
Złota biżuteria to ponadczasowy dodatek, który każdej kobiecie doda szyku i elegancji. Do czego jednak założyć złote dodatki, aby wyglądać stylowe? Przedstawiamy kilka naszych propozycji na stylizacje ze złotem w roli głównej.
Co dziesiąty Polak nie odczuwa przychylności wobec ludzi ze swojego miejsca zatrudnienia
/
Co dziesiąty Polak nie odczuwa przychylności wobec ludzi ze swojego miejsca zatrudnienia
Nawiasem mówiąc, choć większość z nas ma dobre relacje z kolegami z pracy, to aż 76% Polaków deklaruje, że odczuwa skutki negatywnych zachowań współpracowników.Narzekanie, plotkowanie i miganie się od obowiązków to najczęściej wymieniane przyczyny niechęci.